SVETAINIŲ KURIMAS

Internetinių svetainių kūrimas, administravimas, programavimas su WordPress, SEO optimizavimas, tekstų rašymas (Seo koperaitingas), web projektų atnaujinimas, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Mūsų specializacija tai svetainės statybininkams ir viskas kas susiję su technika.

INTERNETO SVETAINES KŪRIMO TIKSLAS

Mūsų atveju tinklapis kūriamas ne tam, kad nustebinti Jūsų būsimą klientą svetainės dizainu. Internetinės svetainės kūrimas ir mūsų paslaugų tikslas:  mažesnėmis sąnaudomis atvesti Jums užsakovą.

SVETAINES KURIMO CHEMA

PVZ.,  Jus teikate santechniko paslaugas ir Jums reikia sukurti internetinę svetainę taip  kad Jus surastų klijentai paieškoje

Pirmiausia užduosiu Jums kelis klausimus apie teikiamų paslaugų prioritetus ir regioną, kuriame Jus dirbate. Išaiškinta, kad mūsų potencialūs klijentai gyvena Akmenėje, Mažeikiuose , Šiauliuose….

Parenku duomenis ir padedu išsirinkti ir užsisakyti domeną naujai kūriamai svetainei. Mūsų atveju išsrinkome domeną – santechnikascia.lt.

Surašau pagrindines užklausas- raktažodžius, tai bus frazės, kurias Jūsų klijentai renka paieškoje. Pvz: santechnikas Akmenėje,  Šildymas Mažeikiuose, kiti raktažodžiai.

Kūriama svetainės (tinklapio) struktūra, raktažodžiai skirstomi tarp būsimų vidinių svetainės puslapių. Mūsų atveju tai  šildymas, santechnikos montavimas,  santechniko pagalba.

Sekantis etapas – pasirenkame kūriamos interntinės svetainės dizainą

Visiems svetainės puslapiams kūriami tekstai atsižvelgiant į raktinius žodžius ir SEO reikalavimus. Dažniausiai, visus internetinės svetainės  tekstus rašau pats ir atiduodu užsakovui koreguoti.

Sukurta svetainė paleidziama, talpiname atbulines nuorodas, maketuojame ir paduodame skelbimus.

4 mėnesius svetainę priziūrime, administruojame, pildome turinį, koreguojame , stebime svetainės padėtį paieškoje ir dinamiką palyginus su kitais tinklapiais.