Svetainių kurimas

Internetinių svetainių kūrimas, priežiūra, programavimas su WordPress, SEO optimizavimas, tekstų rašymas (Seo koperaitingas), web projektų atnaujinimas, pritaikymas mobiliesiems įrenginiams.

Mūsų svetaines kurimo pavyzdys.

PVZ.,  Jus teikate santechniko paslaugas ir Jums reikia sukurti internetinę svetainę taip  kad Jus surastų klijentai paieškoje

Pirmiausia užduosiu Jums kelis klausimus apie teikiamų paslaugų prioritetus ir regioną, kuriame Jus dirbate. Išaiškinta, kad mūsų potencialūs klijentai gyvena Akmenėje, Mažeikiuose , Šiauliuose....

Parenku duomenis ir padedu išsirinkti ir užsisakyti domeną naujai kūriamai svetainei. Mūsų atveju išsrinkome domeną - santechnikascia.lt.

Surašau pagrindines užklausas- raktažodžius, tai bus frazės, kurias Jūsų klijentai renka paieškoje. Pvz: santechnikas Akmenėje,  Šildymas Mažeikiuose, kiti raktažodžiai.

Kūriama svetainės (tinklapio) struktūra, raktažodžiai skirstomi tarp būsimų vidinių svetainės puslapių. Mūsų atveju tai  šildymas, santechnikos montavimas,  santechniko pagalba.

Sekantis etapas – pasirenkame kūriamos interntinės svetainės dizainą

Visiems svetainės puslapiams kūriami tekstai atsižvelgiant į raktinius žodžius ir SEO reikalavimus. Dažniausiai, visus internetinės svetainės  tekstus rašau pats ir atiduodu užsakovui koreguoti.

Sukurta svetainė paleidziama, talpiname atbulines nuorodas, maketuojame ir paduodame skelbimus.

4 mėnesius svetainę priziūrime, administruojame, pildome turinį, koreguojame , stebime svetainės padėtį paieškoje ir dinamiką palyginus su kitais tinklapiais.

Internetinės svetainė kūrimo tikslas.

Mūsų atveju tinklapis kūriamas ne tam, kad nustebinti Jūsų būsimą klientą svetainės dizainu ir funkcionalu. Internetinės svetainės kūrimas ir mūsų paslaugų tikslas:  mažesnėmis sąnaudomis atvesti Jums užsakovą.

Svetainė telefonu

Kurame reprezentacines  internetines svetaines nuotoliniu būdu. Jeigu Jūsų  veikla susijusi su statyba arba technika – galima paskambinti telefonu ir greitai pamatyti Jusu internetines svetaines pradinį variantą.

Turinio kūrimas

Internetines svetaines pradinį turinį kuria mūsų kompetentingi specialistai, išmanantys ne tik SEO reikalavimus bet turintys  patirtį statybos ir technikos srityje. Тai leidžia sutaupyti Jūsų brangų laiką ir padaryti svarbų žingsnį iškeliant Jūsų svetainę paieškoje.

Seo

Tai pradinės raidės ,,Search Engine Optimization“- paješkos sistemos optimizavimas. Kuriant svetaines ypatingą dėmesį skiriame svetainių optimizacijai ir turime daug teigiamų pavyzdžių. Atliekame kitų tinklalapių optimizaciją. Seo kopiraitingo paslaugos.

Susisiekti

Kontaktai

UAB „Insita“

Telefonas +370 698 21593

Įmonės kodas 123762377

Laisves 45A, Vilnius

AB SEB bankas a/s LT91 7044 0600 0769 0172