Seo optimizacija paieškos sistemoms

 

Tinklalapio Seo optimizacija vidinė (On Site) ir išorinė  Seo (of Site). Tai yra priemonės tam kad Jūsų svetainė užimtų aukštas pozicijas paieškoje.  Apie tai yra parašyta labai daug, pakartosiu dar kartą ir pabandysiu pateikti nors vieną , galbūt, naudingą patarimą iš savo praktikos. Dažnai, paieškoje, prie Seo Jus matote marketingo pasiūlymus paieškos sistemoms  (tai SEM- Search Engine Marketing, angl.), tai plačiai žinoma  Google AdWords reklama -  svetainės matomumas priklauso nuo mokėjimo plano.

 

 Vidinis tinklalapio Seo optimizavimas

 

Prasideda nuo svetainės kūrimo etapo ir visi techniniai svetainės optimizavimo darbai tam, kad Jūsų svetainę matytų paieškos sistemos,  galėtų lengviau surasti bei suprasti Jūsų tinklialapio turinį. Pirmas vidinės optimizacijos žingsnis - tai tinkamai parašyti svetainės struktūrą, parinkti puslapių pavadinimus (title-ang.), taip kad optimaliai panaudoti raktines užklausas. Už raktinių žodžių perteklinį kartojimą irgi galima sulaukti neigiamų pasekmių. Atkreiptį demesį į vaizdų, nuotraukų iškėlimą paieškoje.

 

Pateikiu porą mūsų teigiamų pvz., kai  Seo optimizacijos dėka svetainė atsiranda pirmame paieškos puslapyje.

 

  1. Buvo atlikta svetainės rol-lift.lt vidinė SEO optimizacija, optimizuota svetainės struktūra, parinkti puslapių pavadinimai ir raktinių frazių panaudojimas (žemiau svetainės struktūros ir paieškos rezultatai).
  2. Svetainė pamatai-laiptai-betonavimas.lt. Tinklialapis orientuotas į paieškos ,,pamatų betonavimas", ,,cfa poliai", ,,laiptų betonavimas"... dėka vidinės ir įšorinės SEO optimizacijos (žemiau  tinklialapio struktūros ir paieškos rezultatai).
  3. Svetainės klinkeriomurijimas.eu . Užduotis - tai svetainės matomumas, renkant ,,apdailinis mūras", ,,klinkerio mūrijimas" ir panašios paieškos.  Atsižvelgiant į potencialių klijentų užklausas buvo sukurta svetainės struktūra ir turinys (žiurekite apačioje tinklialapio struktūros ir paieškos rezultatai).

 

Tinklialapis daromas nuo A iki Z trijų SEO principu:
• Seo technika
• Svetaines turynis- tekstų rašymas (Seo koperaitingas)
• Išorinis SEO

Išorinis seo.

Tai išorines nuorodos į Jūsų svetaine. Tai gali buti SEO tekstų talpinimas j Jusų svetaine su nuorodomis, skelbimai, socialiniai tinklai ir kitos nuorodos i Jūsų tinklalapi. Jeigu viska daryti nuosekliai – rezultatas visada bus.

 

Svetainės iškėlimas SEO optimizacijos dėka.

Pateiksiu keletą savo svetainės iškėlimo PVZ SEO optimizacijos dėka.
1. Svetainė www.epoksidogrindys.lt sukurta taip, kad būtų randama pagal užklausas: epoksidinės dangos, laiptų remontas, grindys maisto pramonei, grindys medicinai, epoksidinės dangos, ir kitos paieškos frazės. Įvedus išvardintas paieškos frazes google paieškos sistemoje svetainę galima pamatyti pirmame puslapyje. Svetainės lankomumo vidurkis - 25 unikalių lankytojų per dieną. Toks lankomumas atneša pakankamą užsakymų kiekį Lietuvos rinkoje. Tinklalapiui maždaug vieni metai. Paieškoje svetainė iškylo po 4-6 mėnesių.
2. Nedidelio biudžeto svetainė www.garazo-vartai.eu - lankomumo vidurkis 23 unikalių lankytojų per dieną. Surinkus ,,garažo vartai“ ,, pakeliami vartai“ ,,garažo vartų kaina“- įeina į pirmas 10 -20 pozicijas paieškoje be Google AdWords reklamos.
3. Dar pvz. Svetainę galima orijentuoti į konkrečią paiešką ir potencialų užsakovą konkrečioje vietovėje. Tai palėngvina ir pagreitina užduotį - surasti užsakovą. PVZ.- mus domina ,,kaminų montavimas Šiauluose“ , ,,kaminai Šiauliuose“, ,, kaminai Mažeikiai “ padaryta- www.kaminuideklumeistrai.lt – pirmas paieškos puslapis.

Tokiu pavyzdžių turiu daugiau.

Kaip iškelti tinklialapį paieškoje?

• Esmė paprasta - viską reikia daryti neformaliai ir pageidautina turėti realią praktiką. Dar geriau kada darant tinklialapį statybininkams kurėjas turi praktinę patirtį ne tik SEO srityje bet ir nusimano technikoje, statybose.
• Dar vienas dalykas - tam kad svetainę iškelti paieškoje reikalingas laikas 4-6 mėnesiai mažiausiai. Ankščiau tai vadindavo- Google "Sandbox", lietuviškai - smėlio dėžės filtras- naujokas iš pradžių turi pažaisti kurį laiką smėlyje.

 

PASTABA dėl svetainių dizaino - dizainas gali būti įvairus, viskas priklauso nuo užsakovo norų ir prioritetų.

 

Mūsų optimizavimo darbai ir rezultatai:

Susisiekti

Kontaktai

UAB „Insita“

Telefonas +370 698 21593

Įmonės kodas 123762377

Laisves 45A, Vilnius

AB SEB bankas a/s LT91 7044 0600 0769 0172